המומחיות שלנו

אורטופדיה

יוני קאראס - המטפל שלנו בבעיות אורטופדיות

לצפיה בסרטון

נפש

גיא אדניה - המטפל שלנו בבעיות רגשיות ונפשיות

אורן עמרי- הומאופת בעל נסיון רב בטיפול בבעיות נפשיות

לצפיה בסרטון

טיפול בילדים

אורן עומרי - המטפל שלנו בילדים

לצפיה בסרטון

נוירולוגיה וכאב

תומר דרורי - המטפל שלנו בבעיות נוירולוגיות

לצפיה בסרטון

פריון

גיא אדניה מסביר על טיפול בבעיות פריון במרכז נגיעה

לצפיה בסרטון

ייעוץ חינם

לייעוץ חינם התקשרו עכשיו -
מרכז נגיעה 04-9839673

עיסוי

עיסוי נחשב לטיפול המושלם למטרות פינוק והנאה. במקביל ליתרון זה זהו טיפול בעל יכולת רפואית- בריאותית גבוהה כשהוא נעשה על בסיס קבוע. ברוב הטיפולים בעיסוי המטפל משלב בין שיטות שונות, בהתאם לשיקול דעתו המקצועי, ובהתאם לבקשות המטופל. במרכז נגיעה ניתן לקבל מגוון רחב של עיסויים מסוגים שונים, כאשר כל המעסים והמעסות הם בעלי ניסיון רב, ומוסמכים בשיטות טיפול שונות של עיסוי. להלן חלק מן העיסויים שאנו מציעים במרכז נגיעה:


עיסוי שבדי-קלאסי

שיטת עיסוי זו מקורה בשבדיה לפני כ- 200 שנה. עיסוי זה מתקיים ללא בגדים, כאשר המעסה משתמש בשמן על מנת להחליק את התנועה על גופו של המטופל וליצור תחושה מלטפת. התנועות יכולות להיות זורמות ומחליקות על מנת לכסות שטח גוף רחב, אך לעיתים, המטפל יתמקד באזור מסוים בגופו של המטופל וייתן לו תשומת לב על פי הצורך. אחד העקרונות המנחים בעיסוי שבדי הוא הקפדה על זרימה במהלך הטיפול, כאשר כל תנועה נושקת לקודמתה וכך נשמר רצף המגע לאורך כל העיסוי.


עיסוי עם אבנים חמות

עיסוי ייחודי זה מקורו בתרבות האינדיאנית העתיקה. העיסוי מתבצע באמצעות אבני בזלת לא מעובדות, בעלות יכולת לאגור לתוכן חום המחוממות לטמפרטורה גבוהה. הטיפול מתבצע באמצעות עיסוי הגוף באמצעות האבנים, הנחת האבנים בנקודות שונות על גבי גופו של המטופל, והשכבת המטופל על האבנים החמות עצמן. העיסוי עם אבנים חמות הינו טיפול ארוך ואיכותי אשר מאפשר חדירת חום האבנים אל מעמקי הגוף, וכתוצאה מכך מתרחש שחרור של הגוף מנוקשות פיזית וממתחים נפשיים. הטיפול אפקטיבי מאד ומעודד את ניקוי הגוף מרעלים.


עיסוי ארומתרפי

עיסוי זה מתבצע באמצעות שימוש בשמנים אתרים/ ארומטיים המופקים מצמחי מרפא, כאשר המטפל מטפטף שמנים אלו על גופו של המטופל בשילוב עם מגע עדין. תערובת השמנים, המותאמת לכל מטופל באופן אישי, משרה תחושת רוגע ושלווה ומעודדת הרפיה עמוקה.


עיסוי רפואי

מקורה של שיטת עיסוי הוא בעולם הפיזיותרפיה. עיסוי זה מבוסס על הנעה עדינה של רקמות רכות ומערכת השלד. העיסוי הרפואי מיועד לטפל בבעיות רפואיות שונות של כאב כגון: כאבי שרירים, כאבי ברכיים, כאבי ראש, דלקות בגידים ועוד.


עיסוי לנשים בהריון

עיסוי במהלך ההיריון יפחית מתח לקראת הלידה, ירגיע כאבי שרירים ופרקים, וישפיע לטובה על בצקות והצטברויות נוזלים. בנוסף העיסוי הקבוע ישפר את אופי הלידה עצמה וישפיע על בריאותו של התינוק. מחקרים שנערכו בשנים האחרונות מעידים על יתרונות משמעותיים לבריאות האם והתינוק כאשר עיסויים היו חלק ממסגרת התמיכה באישה במהלך ההיריון. במרכז נגיעה צברנו ניסיון רב ופיתחנו רגישות גבוהה לתקופת ההריון, ולתהליך המופלא אשר עובר על אישה הזמן זה. הטיפול בעיסוי לנשים בהריון הינו טיפול המבוצע בעדינות ובתשומת לב רבה, תוך התאמה למצבה הייחודי של האישה ההרה.